“SponsorKliks,


e-Boekhouden.nl 

Kijk voor de startlijst voor federatiewedstrijden op Mijn KNHS.


Onderlinge Dressuur OWF 26 mei 2024

  F1          
  jury 1   binnen   versie A Versie B
             
1 Nienke van Til   Hannelore   10:00 10:20
2 Joyce Bakker   Gina   10:10  
3 Lisa de Boer   Ricky   10:30  
4 Nova Ooteman   Dream   10:40  
5 Katie Bruijn   Lotje   10:50  
6 Kate de Jong   Hasta   11:00 11:20
7 Rosie Bruijn   Dream   11:10  
             
             
  Klasse B kleine pony's
  jury 1   binnen   B18 B19
             
1 Nova Ekkelenkamp   Bess   11:52 12:08
2 Receavelly Broer   Noud   12:00 12:16
3 Tess kooter   Dream   12:24  
4 Luna Mol   Milly   12:32  
5 Saar Mol   Maycy   12:40  
6 Dana mol   Lilly   12:48  
7 Fiene Roos   Ricky   12:56  
8 Lisa van Beers   Summer   13:04  
9 Jade Meyer   Ricky   13:12  
10 Anna Luhmann   Milly   13:20  
11 Jinte Jonker   Ricky   13:28  
12 Marit Kouwenhoven   Smockey   13:36  
             
             
             
  Klasse B Paarden
  jury 2   buiten   B18 B19
             
1 Fleur Cappenberg   Stitch   9:00  
2 Tessa Bottema   Jolieke   9:08  
3 Elles Rezee   Angela Camelot   9:16 9:32
4 Sanne van der Lee   Sterre   9:24 9:40
5 Anita Krijger   Benz van de sterm   9:48 10:04
6 Carmen Schilder   Nonius Bala   9:56 10:12
7 Sheila van Dam   Playtime Texas   10:20 10:36
8 Matthanja Hauwert   Cash   10:28 10:44
          L1 22  
9 Saskia Bouwmeester   Maycie   11:00  
          L2 26 L2 27
10 Naomi Mak   Charelle van Landmansleven   10:52 11:08
             
             
             
  B pony's D/E groep 1
  jury 2     buiten B18 B19
             
1 Anouk Zuiderhof   Numir   11:30 11:46
2 Pleun Snel   Hasta   11:38 11:54
3 Britt Hoogendijk   Cash   12:10 12:34
4 Naomi Zirschkij   Numir   12:18 12:42
5 Chalina Bultena   Bess   12:26 12:50
             
             
  B pony's D/E groep 2
  jury 3     buiten    
             
1 Morena Nouta   Smockey   13:00  
2 Maura Kouwenhoven   Summer   13:08  
3 Amber Burgmeyer   Baylie   13:16  
4 Isabella Laan   Harry   13:24  
5 Liv Westerheyden   Baylie   13:32  
6 Jacky Homma   Appie   13:40  
7 Lot Zalm   Baylie   13:48  
8 Noa Lammers   Appie   13:56  
9 Robin van Nispen   Milton   14:04  
10 Lente Wilkes   Summer   14:12 14:28
11 Anouk Lely   Marnix   14:20 14:36
12 Gaby van Heeckeren   Fenecio   14:44 15:00
13 Kim Slijkerman   Ella   14:52 15:08
             
             
  Prijsuitreiking na elke rubriek
Rabobank   
landelijke rijvereniging OWF veiligheidscertifikaat

  Login mobiel


“SponsorKliks,


e-Boekhouden.nl