Kijk voor de startlijst voor federatiewedstrijden op Wedstrijdplatform.

Onderlinge wedstrijd OWF 6 oktober 2019

Bixie AA, A en B in de binnenbak start 9.00 uur
Jury Gerda Boon schrijver ?  
       
Bixie AA   proef 2 proef 1
1. Jason Blonk Brownie 09.00 09.20
2. Nina Graaf Gina 09.10  
       
3. Isabella Hiemstra Dream 09.30  
4. Faye Wissink Gina 09.40  
5. Tessa Blonk Brownie 09.50 10.10
6. Evy Reus Gina 10.00  
       
       
Bixie A proef 3 proef 4
1. Rosan van der Haak Lisa 10.20 10.30
       
Bixie B proef 5 proef 6
1. Gaby van Heeckeren Fenicio 10.40 11.00
2. Norah Postma Lisa 10.50 11.10
       
       
Prijsuitreiking Bixie rond 11.30 uur in de kantine
       
DE pony’s klasse B in de binnenbaan start 11.26 uur
    proef 3 proef 4
Jury Nicole Schaechter schrijver via jury
1. Marije Stuiver Pamela 11.26 11.42
2. Dide van Nispen Macho 11.34  
3. Michelle Toepoel Zylaska 11.50 12.06
4. Damy de Jonge Macho 11.58  
       
5. Robin van Nispen Manzo 12.14  
6. Saskia Bouwmeester Hessel 12.22  
7. Lindy Zweerts Manzo 12.30  
8. Naomy Walgering Smokey 12.38  
9. Kiara Rijken Hessel 12.46  
10. Dionne Rood Manzo 12.54  
11. Ilse Wagemans Macho 13.02  
12. Alissa Kluft Smokey 13.10  
13. Milou van Bunt Bianca vd Sterm 13.18 13.34
14. Amy Walgering Manzo 13.26  
       
15. Annebel Harmsen Hessel 13.42  
       
Prijs uitreiking DE pony’s klasse B rond 14.00 uur in de kantine
       
Klasse B zonder galop pony’s in de binnenbak
Jury Nicole Schaechter Schrijver via jury
    proef F1A proef F1B
1. Roza van Heusden Millie 13.50  
2. Lyn Burgmeyer Lilly 13.58  
3. Krissie Hoffer Millie 14.06  
4. Elise Schenk Bianca vd Sterm 14.14 14.30
5. Yoska Schoondorp Millie 14.22  
       
Prijsuitreiking pony’s zonder galop rond 14.45 uur in de kantine
       
       
Klasse B AB en C pony’s      
Jury Monique Visser schrijver Laura Brieffies
    proef 3 proef 4
1. Donna de Jong Ricky 14.46  
2. Maura Kouwenhoven Millie 14.54  
3. Manouk de Lange Ricky 15.02  
4. Marlon Nattekaas Ricky 15.10  
5. Lynn Ootes Stomae 15.18 15.34
6. Juna Harder Ricky 15.26  
       
       
Prijsuitreiking AB en C pony’s klasse B rond 15.45 uur in de kantine
       
Klasse B paarden
Jury Monique Visser schrijver Laura Brieffies
    Proef 3 proef 4
1. Danielle van Dellen Jack 15.42 16.06
2. Esmeralda Brinkhof Celtic Boko 15.50 16.14
3. Tosca Mastenbroek Bolero 15.58 16.22
       
Klasse L1 paarden proef 7 proef 8
1. Chiara Sunnotel Talabante 16.30 16.46
2. Brigit Oud Renze 16.38 16.54
       
Prijs uitreiking Paarden klasse B en L rond 17.15 uur in de kantine

 

Prijs uitreiking Onderlinge Wedstrijd 6 oktober 2019

 

11.30 uur Bixie
14.00 uur DE pony’s klasse B
14.45 uur Pony’s zonder galop
15.45 uur ABC pony’s klasse B
17.15 uur Paarden klasse B en L

Let op, de tijden zijn richt tijden, ca 30 minuten na de laatste wedstrijd in dezelfde klasse, volgt de prijs uitreiking

Rabobank   Bakker de houthandel
landelijke rijvereniging OWF veiligheidscertifikaat

 

Adres manege:
Koggeweg 45D
1607 MT VENHUIZEN
Let op! Geen postadres!
0228-541515

Mail adres:
owf-venhuizen@outlook.com

Facebook

 

 

 

© 2019 OWF

  Login mobiel


“SponsorKliks,


Agradi.nl Webshop

e-Boekhouden.nl