Kijk voor de startlijst voor federatiewedstrijden op Wedstrijdplatform.

Startlijst onderlinge 7 april

Bixie AA, A in de binnenbak start 9.00 uur proef 1 proef 2
Jury Daphne Veltrop Schrijver via jury    
       
       
1. Rosalin van Laar Jokey 09.00 09.08
       
    proef 4 proef 3
1. Gaby van Heeckeren Fenicio 09.20 09.44
2. Pleun Snel Dream 09.28  
3. Femke Pietersen Beauty 09.36  
       
4. Eline Jonker Gina 09.52  
5. Lotte Koomen Beauty 10.00  
6. Benthe van Buuren Dream 10.08  
7. Nora Pietersen Ricky 10.16  
       
Prijsuitreiking Bixie rond 10.45 uur in de kantine
       
       
Klasse B AB pony’s in de binnenbak start 10.30 uur
Jury Daphne Veltrop Schrijver via jury    
    proef 5 proef 6
1. Juul van Stek Gina 10.30  
2. Dide van Nispen Lilly 10.38  
3. Sophia Putten Gina 10.46  
4. Sanne Ruijter Dream 10.54  
5. Quinty Bollekamp Beauty 11.02  
6. Rosa van Heusden Gina 11.10  
7. Rosalie Appelman Lilly 11.18  
8. Anne Kris Peereboom Gina 11.26  
9. Kikki Remijnse Beauty 11.34  
10. Sem van Marle Gina 11.42  
11. Jools Batteram Choices 11.50 12.14
12. Ilse Wagemans Beauty 11.58  
13. Babs de Best Happy 12.06 12.22
       
       
Prijsuitreiking AB pony’s klasse B rond 13.00 uur in de kantine
       
       
C pony's klasse B in de binnenbaan start 12.48 proef 5 proef 6
Jury: Monique Visser Schrijver: Laura Brieffies    
       
1. Summer Cooper Ricky 12.48  
2. Romy Soepboer Max 12.56 13.20
3. Femke Kramer Rozitta 13.04 13.28
4. Sascha Verkuijl Ricky 13.12  
       
5. Zoë Blokker Daisy 13.36 13.52
6. Tessa Bakker Ricky 13.44  
       
Prijs uitreiking C pony’s klasse B rond 14.30 uur in de kantine
       
       
DE pony’s klasse B in de binnenbaan start 14.16 uur proef 5 proef 6
Jury en schrijver dhr. En mw. Frek      
       
1. Jasmijn Bos Renze 14.16  
2. Noa Koomen Manzo 14.24  
3. Joy de Goede Sunny 14.32  
4. Robin van Nispen Manzo 14.40  
5. Kimberly Vos Hessel 14.48  
6. Lindy Zweerts Manzo 14.56  
7. Lisa Eiling Sunny 15.04  
8. Dionne Rood Manzo 15.12  
9. Annebel Harmse Hessel 15.20  
10. Gvozden Vilaret Dorien 15.28  
11. Meike Bruijn Manzo 15.36  
12. Michelle Toepoel Zylaska 15.44 16.00
13. Delmelza de Vries July 15.52 16.08
       
14. Indy Kocks Bobo 16.16 16.32
15. Roos van der Weide Caspar 16.24 16.40
       
Prijs uitreiking DE pony’s klasse B rond 17.00 uur in de kantine
       
       
17.30 uur Sluiting
       
Klasse L1 en klasse B paarden in de buitenbaan start 09.44 uur Baan 1    
Jury Nicole Schaechter Schrijver via jury    
       
       
    Proef 9 proef 10
1. Lisanne Neuteboom Fleur 09.44 10.08
2. Robinn Olijhoek Paygo 09.52 10.16
3. Monique Visser Emony 10.00 10.24
       
Prijs uitreiking Paarden klasse L1 rond 10.45 uur in de kantine
       
       
       
    Proef 5 proef 6
1. Tosca Mastenbroek Bolero el Real 10.32 10.56
2. Patricia Blonk Vos H 10.40 11.04
3. Petra Brand Acelot 10.48 11.12
       
4. Lotte Kraaij Chester 11.20 11.44
5. Saskia Boumeester CC 11.28  
6. Sanne Dekker Sunny 11.36  
       
Prijs uitreiking Paarden klasse B rond 12.15 uur in de kantine
       
       
Prijs uitreiking Onderlinge Wedstrijd 7 april 2019
       
10.45 uur Bixie    
10.45 uur Paarden klasse L1    
12.15 uur Paarden klasse B    
13.00 uur AB pony’s klasse B    
14.30 uur C pony’s klasse B    
16.45 uur DE pony’s klasse B    

 

Let op, de tijden zijn richt tijden, ca 30 minuten na de laatste wedstrijd in dezelfde klasse, volgt de prijs uitreiking 

Rabobank   Bakker de houthandel
landelijke rijvereniging OWF veiligheidscertifikaat

 

Adres manege:
Koggeweg 45D
1607 MT VENHUIZEN
Let op! Geen postadres!
0228-541515

Mail adres:
owf-venhuizen@outlook.com

Facebook

 

 

 

© 2019 OWF

  Login mobiel


“SponsorKliks,


Agradi.nl Webshop

e-Boekhouden.nl